Reklama

foto
19

sausio, 2010


Bus automatiškai išregistruotos per nustatytą terminą neperregistruotos transporto priemonės


VĮ "Regitra“ primena, kad įsigijus Lietuvoje jau registruotą transporto priemonę privaloma ją perregistruoti savo vardu per 15 kalendorinių dienų po to, kai pardavėjas (valdytojas) pranešė "Regitrai“ apie transporto priemonės pardavimą (perleidimą). To neatlikus per nustatytą terminą, nuo šių metų vasario 1 dienos ji bus automatiškai išregistruota. Viešajame eisme draudžiama naudoti išregistruotas transporto priemones.

2006 metais pakeitus transporto priemonių registravimo tvarką, pasitaikė nemažai atvejų, kai transporto priemones įsigiję asmenys neregistravo jų savo vardu. Dėl to, kad pirkėjas nespėjo ar galbūt piktavališkai vengia perregistruoti transporto priemonę, pardavėjui galėjo atsirasti nuo jo nepriklausančių įpareigojimų.

Nustatytus perregistravimo terminus praleidęs naujasis transporto priemonės savininkas automatiškai išregistruotą transporto priemonę galės vėl įregistruoti teisės aktų nustatyta tvarka. VĮ "Regitra“ padalinyje jis turės pateikti ne tik visus būtinus dokumentus, bet ir norimą įregistruoti transporto priemonę.

"Regitra“ yra sudariusi galimybę internete nemokamai pasitikrinti, ar transporto priemonė jau perregistruota (įregistruota). Tinklalapyje www.regitra.lt pasinaudojus elektronine paslauga "Transporto priemonių paieška“, galima rasti informacijos, ar transporto priemonė įregistruota, ar deklaruota apie jos pardavimą, ar ji jau išregistruota.

Nuo šių metų pradžios paieškoje papildomai pateikiama duomenų apie asmenų (savininkų ir naudotojų), kurių vardu transporto priemonė buvo įregistruota Lietuvoje, skaičių.

Naujus perregistravimo terminus numatantys Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų registravimo taisyklių pakeitimai įsigaliojo šių metų sausio 1 d.

grįžti atgal
ve.lt


Įveskite apsaugos kodą: