Reklama

foto
02

kovo, 2010


Parlamentarui nepriimtina techninių apžiūrų monopolija


Seimo narys Kęstutis Masiulis kreipėsi į Susisiekimo ministeriją su pasiūlymu panaikinti lengvųjų automobilių techninių apžiūrų monopoliją. Dabar tokią apžiūrą atlieka vienintelė UAB "Tuvlita“.

"Techninės apžiūros nustatyta kaina yra 42 Lt, tačiau apžiūra trunka iki pusvalandžio, taigi "Tuvlitos“ valandos įkainis yra 84 Lt. Pakartotinė apžiūra, kuri užtrunka iki 5 min, "Tuvlitoje“ kainuoja 6 Lt. Tokių įkainių nėra jokioje Lietuvos automobilių remonto dirbtuvėje. Aukštos kainos yra tik dėl to, kad šioje rinkoje nėra konkurencijos“, – mano K. Masiulis.

Parlamentaras taip pat atkreipė ministerijos valdininkų dėmesį į kitas techninių apžiūrų problemas: išplitusią korupciją ir specialistų neprincipingumą.

"Džiaugiuosi girdėdamas, kad šiemet ministerija ketina ypatingą dėmesį skirti saugumui keliuose. Per techninę apžiūrą didelis dėmesys yra skiriamas žibintams, stabdžiams, tačiau nėra tikrinami saugos diržai ir oro pagalvės, kurios bene labiausiai saugo žmogaus gyvybę“, – pastebėjo K. Masiulis.

grįžti atgal
ve.lt


Įveskite apsaugos kodą:  
Vardas
Siaip galima patikrinti su kompu, nebent sudetos reles kad juos isdurti.
2010-03-20 19:03:55Vardas
nu ir kaip tas masiulis zada patikrint oro pagalves? issauti jas?
2010-03-19 21:03:20