Reklama

Apie projektą


Projektą sukurti paskatino nuolatos kylančios ar krentančios kuro kainos bei sunkėjanti ekonominė padėtis, kuri vartotojus verčia ieškoti mažiausių degalų kainų. Siekiama visą informaciją pateikti kuo paprasčiau ir tikslingiau, kad tai būtų naudinga kiekvienam, tiek užsukančiam į svetainę pirmą kartą, tiek ir nuolatiniam mūsų lankytojui, kuris visuomet čia atranda jam reikalingos informacijos.

Šis informacinis projektas skirtas susipažinti su degalinių, esančių įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose, pateikiamomis degalų kainomis. Kiekvienas svetainės lankytojas, naudodamasis pateikiamu žemėlapiu, turi galimybę susirasti arčiausiai namų ar jo kelyje esančias degalines, ieškodamas ir atsirinkdamas kurios iš jų siūlo mažiausias kuro kainas. Šiuo metu pateikiame informaciją iš dvylikos degalinių tinklų, kurie apima 307 degalines visoje Lietuvoje. Kainos yra atnaujinamos keletą kartų dienoje, siekiant pateikti pačią naujausią informaciją. Projektas orientuotas ne tik į didžiųjų miestų gyventojus, bet ir mažesnių, kuriuose gali būti nors ir kelios degalinės. Pateikiame ir apibendrintą informaciją apie kuro kainas Europoje, kurios dėka galime palyginti kurioje vietoje esame pagal pigiausias degalų kainas tarp Europos Sąjungos šalių.

Smalsiausiems lankytojams, kurie domisi degalų kainų dinamika, skirtas skyrelis „Statistika“. Šioje skiltyje rasite ne tik kuro kainų kitimo grafikus Jus dominančiu laikotarpiu, bet pasirinkę atskiras kuro rūšis, kelių iš jų kainas galėsite palyginti ir su didmenine, sužinodami ar degalinių tinklų tendencija atitinka didmeninėje rinkoje siūlomas kainas.

Patiems taupiausiems ir visiems besidomintiems savo išlaidomis automobiliui, sukūrėme atskirą skiltį
„Išlaidų apskaita“. Užsiregistravę mūsų sistemoje, galėsite vesti savo automobilio apskaitą, stebėti kuro, remonto bei eksploatacines išlaidas, matyti išlaidų pasiskirstymą bei detalias išklotines, kurios tikimės Jums bus naudingos.

Džiaugiamės galėdami lankytojams pasiūlyti dar vieną naudingą skiltį „Straipsniai“, kurioje pateikiami aktualūs pranešimai, įdomi informacija apie alternatyvų kurą, automobilių kompanijų naujienos bei patarimai vairuotojams. Dėkojame savo informaciniams partneriams ve.lt, autotau.lt, sekunde.lt, technologijos.lt bei vtv.lt. Bendradarbiaujame su daugybe automobilių klubų (hondaklubas.com, voyager.lt, passat-club.lt, toyotaclub.lt, skodaklubas.lt ir kt.), interneto svetainėmis (ve.lt, skrastas.lt, alytausgidas.lt, autodiena.lt, agri.lt ir kt.), platindami savo surenkamą informaciją.

Mūsų tikslas – būti naudingiausiu ir informatyviausiu portalu kuro kainų srityje!

Todėl radus netikslumų, klaidų ar turint bet kokių pasiūlymų, kurie būtų Jums naudingi ir reikalingi, prašome drąsiai kreiptis į tinklalapio administraciją, adresu , ir mes pabandysime įgyvendinti Jūsų norus.

Reklamos užsakymų ar mainų klausimais prašome kreiptis adresu

Esame tam, kad būtumėm naudingi,
Degalukainos.lt